Stanowisko:

Analityk

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych pod kątem ich znaczenie biznesowego,
  • interpretacja wyników analizy oraz przedstawianie wniosków i rekomendacji rozwiązań na podstawie dostępnych danych,
  • opracowanie oraz omawianie liczbowych i graficznych prezentacji danych,
  • inicjowanie projektów i rozwiązań wspierających analizy i raportowanie,
  • współpraca z Działem IT w metodologii zwinnej - udział w spotkaniach, prowadzenie backloga, przygotowywanie PBI, testowanie,
  • obsługa systemu Service Desk - bieżąca weryfikacja zgłoszeń z drogerii,
  • analiza stoku drogerii – wyszukiwanie oraz wyjaśnianie rozbieżności,
  • tworzenie raportów – przygotowywanie bieżących oraz cyklicznych podsumowań i zestawień.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale analitycznym,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • znajomość zagadnień z obszaru baz danych,
  • praca w zgodzie z założeniami metody Scrum,
  • zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań,
  • doświadczenie w tworzeniu rekomendacji,
  • otwartość na współpracę w zespole.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość SQL,
  • znajomość VBA,
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi BI,
  • wiedza z obszaru notacji BPMN.

Lokalizacja:
Łódź, ul. Aleksandrowska 67/93, woj. łódzkie