Zastępca Kierownika Działu Rozwoju Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie oraz realizacja strategii sprzedażowej w zakresie wdrażanych projektów działu sprzedaży,

  • kreowanie, optymalizacja i analiza procesów sprzedażowych,

  • nadzorowanie realizacji zadań w ramach współpracy międzydziałowej w zakresie prowadzonych projektów działu sprzedaży,

  • bieżąca analiza trendów rynkowych oraz potrzeb klientów,

  • budowanie wartościowych, długofalowych opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z pozostałymi częściami biznesu.

oczekiwania

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży, trade marketingu,

  • mile widziane doświadczenie w e-commerce,

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • podejmowanie inicjatywy, kreatywność,

  • doświadczenie w pracy projektowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.