Regionalny Kierownik HR (woj. pomorskie)

Twój zakres obowiązków

Regionalny Kierownik HR na co dzień odwiedza drogerie, jest blisko pracowników dbając o pozytywną atmosferę pracy, motywację oraz zaangażowanie, poprzez:

  • integrowanie procesów i potrzeb biznesowych z dobrą atmosferą pracy oraz potrzebami ludzi,
  • promowanie i wdrażanie nowych inicjatyw z obszaru HR,
  • budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i partnerstwie,
  • wsparcie dla managerów w procesie zarządzania zespołami,
  • diagnozowanie i pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
  • wspieranie procesów zmiany.

Ponadto Regionalny Kierownik HR także:

  • bierze udział w projektach HR,

  • buduje rekomendacji działań w oparciu o aktywną analizę danych i wyciągane wnioski,

  • monitoruje procesu rekrutacji, adaptacji i rozwoju nowych pracowników.

Jeżeli czujesz, że to stanowisko jest idealne dla Ciebie oraz posiadasz:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze HR (role: HRBP/trener/coach/menedżer dobrych relacji, atmosfery),
  • praktyczne doświadczenie w obszarach: budowania efektywnych relacji biznesowych, szkoleń, rekrutacji, coachingu, zarządzania,
  • praktyczna znajomość prawa pracy,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • otwartość na ludzi i empatię,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

oferujemy

  • pracę wśród ludzi, którzy lubią swoją firmę i tworzą zespół,
  • wsparcie lidera na każdym etapie,
  • otwartość na różnorodność, zmiany oraz rozwój,
  • możliwość wspierania wielu inicjatyw dobroczynnych, bo w Rossmannie „Pomagamy jak umiemy”,
  • samochód służbowy.