Specjalista ds. projektów i procesów HR

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne koordynowanie projektem i zespołem projektowym we wskazanym przez przełożonego obszarze,
  • analiza i przygotowywanie usprawnień procesów,
  • administrowanie systemami HR z obszaru miękkiego,
  • inne zadania pozostające w kompetencjach Działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunkach: zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi, automatyzacja procesów biznesowych, ekonometria, analityka biznesu, zarządzanie,
  • udział w minimum 2-3 projektach na skraju HR-u miękkiego i IT,
  • znajomość praktyczna zwinnych metodyk zarządzania,
  • doświadczenie w MS Excel – m.in. tabele przestawne,
  • język angielski na min. B2,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności planistyczne i analityczne,
  • nieszablonowe myślenie i ciekawość,
  • orientacja na wynik i elastyczność w działaniu.

Twoim dodatkowym atutem będzie

  • doświadczenie z pracą w platformach LMS,
  • certyfikacja min. IPMA D i/lub certyfikacja min. Green Belt Six Sigma.

Oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów.