Grafik
Stanowisko:

Grafik

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów graficznych oraz nadzór nad ich realizacją i wdrożeniem do App, www i sklepu,
  • współtworzenie koncepcji kreatywnej reklam i spotów video,
  • współpraca w ramach Zespołu Kreatywnego (z copywriterami, animatorami, grafikami, fotografami),
  • praca z harmonogramem projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ASP lub UA na kierunkach związanych z projektowaniem graficznym, grafiką wydawniczą lub reklamową (dodatkowym atutem będą kursy/szkolenia/studia podyplomowe związane z marketingiem/animacją),
  • doświadczenie w branży graficznej: w agencji reklamowej/studiu projektowym/zespole projektowym/dziale marketingu poparte ciekawym portfolio (link),
  • zaawansowana znajomość programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign, mile widziana znajomość innych programów z pakietu Adobe,
  • znajomość pakietu Ms Office: Ms Word, Ms Excel – podstawy,
  • bardzo dobra znajomość kompozycji i typografii oraz otwartość na nowe trendy,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość,
  • komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z zespołem.

Oferujemy

  • twórczą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem pozytywnych ludzi,
  • pracę nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami,
  • dofinansowanie posiłków,
  • możliwość nauki języków obcych.