Kierownik Regionalny ds. Rewizji Zewnętrznej (woj. opolskie)

Miejsce pracy: woj. opolskie

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom,
  • minimalizowanie strat inwentaryzacyjnych w drogeriach w podległym regionie,
  • współpraca z agencjami ochrony (zabezpieczenia techniczne i fizyczne obiektów),
  • analiza strat, przygotowywanie planu naprawczego, poszukiwanie rozwiązań,
  • bieżąca współpraca z pracownikami drogerii i Działem Sprzedaży,
  • szkolenie pracowników drogerii z obowiązujących przepisów i wewnętrznych procedur,
  • działania operacyjne w drogeriach, weryfikacja obowiązujących przepisów i procedur wewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz,
  • uczestnictwo w projektach, testowanie nowych rozwiązań,
  • planowanie i nadzorowanie inwentaryzacji w drogeriach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie, podejmowanie działań w godzinach nocnych i w weekendy),
  • umiejętności z zakresu komunikacji, współpracy i logicznego myślenia,
  • kreatywność i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,
  • otwartość na nowe technologie, proaktywna postawa,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odwaga w działaniu, decyzyjność,
  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).