Specjalista ds. projektowania treści

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność pisania i edycji tekstów ułatwiających nawigację użytkownika, m.in.: po aplikacji mobilnej oraz stronie www,
  • współpraca z osobami zaangażowanymi w proces wytwarzania produktów digitalowych tj. z projektantami UX/UI, z grafikami, badaczami, właścicielami produktu,
  • współtworzenie kalendarza komunikacji do mediów digitalowych oraz wypracowywanie angażującego copy pod media cyfrowe,
  • wdrażanie wyników badań UX w zakresie treści pojawiających się w interfejsie użytkownika.

nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie projektowaniu treści dla produktów cyfrowych,
  • lekkie pióro i zdolność tworzenia tekstów, które tłumaczą i angażują,
  • doskonała znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
  • wiedza z zakresu projektowania nowoczesnych interfejsów i user-centred design,
  • skuteczne komunikowanie się z interesariuszami projektu i nastawienie na współpracę zespołową.

Dodatkowym atutem będzie

  • zainteresowanie tematyką nowych technologii,
  • doświadczenie w branży retail lub po stronie agencji digitalowej.