Analityk ds. Prognozowania

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych dla różnych grup produktowych i obszarów sprzedaży,
  • przygotowywanie prognoz w różnym horyzoncie czasu,
  • bieżąca korekta i kontrola założeń prognostycznych,
  • przygotowywanie prognoz, analiz, statystyk i zestawień danych zleconych przez przełożonych, interpretacja wyników oraz prezentowanie wniosków,
  • analiza danych pod kątem znaczenia biznesowego,
  • wsparcie zespołu przy budowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań raportowania i analityki biznesowej.

nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki o profilu ekonomicznym, matematycznym, logistycznym,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • znajomość podstaw SQL,
  • doświadczenie w pracy z systemem Hadoop lub SAS EG będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienia na współpracę i realizację celów,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz dobra organizacja pracy- zarządzanie priorytetami.