Konserwator
Stanowisko:

Konserwator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem budynków centrali i biur zewnętrznych,
  • drobne prace konserwacyjne w przestrzeni biurowej (mechaniczne, elektryczne, ślusarskie itp.),
  • prace pomocnicze w organizowaniu przeprowadzek, eventów,
  • nadzorowanie prac związanych z przeglądami okresowymi, remontami pomieszczeń biurowych, przestrzeni wspólnych itp.,
  • organizacja i transport materiałów biurowych i mebli w obrębie centrali oraz lokalizacji zewnętrznych na terenie Łodzi.

nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć poszerzania wiedzy, kompetencji,
  • sumienność, dokładność, punktualność,

mile widziane

  • znajomość podstaw konfiguracji sieci komputerowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy.