Magazynier – Kontysta

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w Pyskowicach

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oczekującymi samochodami z dostawami zgodnie z planem awizacji,
  • administracja przyjęcia dostaw oraz wyjaśnienie niezgodności dostaw,
  • koordynacja pracy zespołu (do 8 osób),
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu,
  • sprawdzenie kompletności dokumentów oraz ich obsługa,
  • kontakt z dysponentem,
  • kontrola statusu zamówień.

nasze wymagania

  • wykształcenia min średnie,
  • znajomość obsługi komputera - Ms Office (Word , Excel) oraz poczty elektronicznej,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne,
  • zaangażowanie , sumienność i rzetelność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.