Pracownik w Dziale Logistyki (Obszar Prognozowania)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analiz i zestawień danych zleconych przez przełożonych,
  • wsparcie zespołu przy budowaniu prognoz artykułowych,
  • analiza danych pod kątem ich znaczenia biznesowego i interpretacja wyników,
  • współpraca z innymi działami mającymi wpływ na prognozy.

nasze wymagania

  • status absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów magisterskich (preferowany kierunek Ekonometria, Matematyka, Logistyka),
  • dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny,
  • zdolność analizy i umiejętność zarządzania danymi,
  • umiejętność obserwacji, logicznego myślenia i formułowania wniosków,
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chęć rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności z zakresu logistyki poprzez realizację powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, minimum w wymiarze 30h/tydzień (minimum 8-14),
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w obszarze logistyki i prognostyki (praktyki studenckie, prace wakacyjne, itp.),
  • znajomość SQL i R/Python lub narzędzi Power Query będzie dodatkowym atutem.