Koordynator ds. Technicznej Obsługi Sklepów

na terenie województwa: wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja prac firm serwisowych obsługujących drogerie,

  • koordynowanie procesami usuwania awarii, dokonywania napraw, montażu urządzeń itp.,

  • koordynowanie wdrożeń dot. nowych rozwiązań i technologii,

  • negocjowanie umów w zakresie technicznej obsługi sklepów,

  • wykonywanie okresowych przeglądów lokali,

  • prace organizacyjno - biurowe m.in. sporządzanie zestawień, raportów, analiz,

  • opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych,

  • współpraca z pracownikami drogerii i innymi działami firmy (Dział Inwestycji, Administracji).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w koordynowaniu techniczną obsługą lokali,

  • doświadczenie i wiedza z zakresu administrowania nieruchomościami,

  • znajomość aktów prawnych dotyczących utrzymania technicznego nieruchomości,

  • doświadczenie w zakresie uzgadniania projektów technicznych,

  • doświadczenie w negocjowaniu umów w zakresie obsługi technicznej,

  • wiedza w zakresie systemów HVAC,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów,

  • doskonała organizacja pracy, koordynowanie kilku procesów jednocześnie,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie, noclegi poza domem),

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office.