Specjalista ds. Marketingu – Projekty Parentingowe

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb grupy docelowej (rodzice; dzieci do 10. roku życia; osoby pracujące w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych),

  • rekomendacja działań wspierających kształtowanie nawyków higienicznych wśród dzieci,

  • koordynacja procesu wdrożenia planowanych aktywności – planowanie harmonogramu, potrzebnych zasobów, nadzór jakościowy,

  • koordynacja współpracy z ekspertami,

  • rekomendacje działań w ramach programu Rossnę! w oparciu o analizę potrzeb klienta, cele biznesowe i kierunki strategiczne dla Rossmann, w szczególności dotyczących Czyściochowa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • zainteresowanie tematyką parentingową, rozwojem dzieci, innowacyjnymi formami nauczania dzieci, trendami w zakresie rozrywek i zabaw dla dzieci,

  • umiejętność redagowania tekstów i „lekkie pióro”,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy projekcie o podobnej tematyce,

  • mile widziane zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami, w szczególności związanymi z digitalem i aplikacjami,

  • komunikatywność i nastawienie na współpracę zespołową,

  • otwarty umysł i inicjatywa w działaniu,

  • terminowość i odpowiedzialność za realizowane zadania i projekty.

To oferujemy

  • twórczą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem pozytywnych ludzi,
  • pracę nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami,
  • szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich.