Specjalista ds. Administracji Procesów Logistycznych - Drogerie

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń z drogerii związanych funkcjonowaniem procesów logistycznych,
  • współudział w przygotowaniu otwarcia nowej drogerii,
  • administracja systemu WMS w zakresie obsługi wysyłki towaru na specjalne akcje promocyjne,
  • kontakt i współpraca z pracownikami drogerii, a także pomoc w rozwiązywaniu ich codziennych problemów,
  • codzienna kontrola wybranych procesów logistycznych w drogeriach,
  • współuczestniczenie w projektach realizowanych przez Dział Logistyki związanych z optymalizacją procesów logistycznych w drogeriach.

nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum rok doświadczenia zawodowego (dodatkowym atutem będzie znajomość procesów drogeryjnych oraz doświadczenie w komunikacji z drogeriami/Dostawcami),
  • samodzielność i proaktywność w zakresie udzielania wsparcia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • otwartość na naukę oraz poznawanie nowych procesów i systemów,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz zorientowanie na jakość i wnikliwość w ich realizacji,
  • znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość języka SQL).