Junior Data Analyst

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu prognoz,
  • tworzenie oraz rozwój modeli statystycznych,
  • tworzenie złożonych analiz i raportów,
  • wsparcie w tworzeniu budżetu firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: statystyka, ekonometria lub pokrewne, mile widziani studenci ostatniego roku studiów,
  • umiejętności analityczne i wiedza z zakresu metod i narzędzi analizy ilościowej, statystycznej,
  • skrupulatność, dokładność, dociekliwość,
  • zaawansowana znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: R lub Python,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

mile widziane

  • znajomość Qlik Sense,
  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej,
  • znajomość metod analiz Big Data / Data Mining,
  • znajomość Hadoop, Hive, SQL.