Analityk Biznesowy

Twój zakres obowiązków

  • współprojektowanie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności dla aplikacji Rossmann i rossmann.pl oraz innych kanałów digitalowych,
  • zbieranie założeń oraz tworzenie dokumentacji zarówno nowych projektów i procesów, jak i w aktualizacji dokumentacji procesów funkcjonujących,
  • monitoring / testowanie obecnych procesów,
  • wsparcie w prowadzeniu backloga,
  • testy nowych procesów/ testy akceptacyjne,
  • tworzenie modeli UML i BPMN,
  • ścisła współpraca z zespołem deweloperów.

Nasze wymagania

  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy zespołowej,

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania,

  • elastyczność w działaniu i umiejętność dostosowania się do częstych zmian,

  • znajomość metodyki AGILE/SCRUM,

  • znajomość narzędzi Azure DevOps Server/Figma/ Confluence/Miro,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.