Kierownik Regionalny (woj. podkarpackie)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie Regionem Sprzedażowym, który obejmuje kilkadziesiąt sklepów,
  • realizacja strategii i celów sprzedaży,
  • odpowiedzialność za pozytywną atmosferę oraz dobre relacje międzyludzkie w podległej strukturze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą sprzedaży,
  • umiejętności menadżerskie i sukcesy w budowaniu dobrze działających Zespołów,
  • umiejętność wdrażania zmian w sieci handlowej,
  • wysoka świadomość biznesowa,
  • umiejętność budowania relacji,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność określania priorytetów,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B.

oferujemy

  • narzędzia pracy (auto, samochód, laptop),
  • dofinansowanie do platformy streamingowej,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • inicjatywy dobroczynne.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma