Stanowisko:

Staż całoroczny w Centrum Monitorowania Usług IT

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem systemów IT,
  • reagowanie na awarie systemów IT,
  • współpraca z innymi komórkami IT i działami w firmie.

Nasze wymagania

  • znajomość Windows, pakietu MS Office,
  • zainteresowanie informatyką i nowymi technologiami,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym w zespole pracującym 24/7/365,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • pomysłowość.

mile widziane

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość narzędzi do monitorowania systemów,
  • wiedza z zakresu baz danych, Active Directory, VPN, znajomość ITIL.

oferujemy

  • staż płatny,
  • dofinansowanie posiłków firmowych,
  • możliwość korzystania z  kursów językowych na platformie językowej eTutor,
  • możliwość uczestniczenia w webinarach organizowanych w firmie,
  • 2 dni wolne, płatne w miesiącu.