Stażysta Całoroczny w Dziale IT w Sekcji Wsparcia Sklepów

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne i techniczne personelu drogerii Rossmann w przypadku usterek i problemów związanych z funkcjonowaniem systemu komputerowego i kasowego,
  • bieżąca obsługa i rejestracja zgłoszeń użytkowników,
  • uczestnictwo w grupach projektowych wdrażających nowe rozwiązania w systemie kasowym,
  • wsparcie innych działów w rozwiązywaniu incydentów związanych z funkcjonowaniem systemu kasowego,
  • nadzór nad kontrolą przepływu danych między drogeriami a Centralą,
  • nadzór nad pracą systemu Digital Signage (monitory reklamowe),
  • tworzenie dokumentacji wspierającej/porządkującej pracę zespołu.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana wiedza z zakresu IT (np. Windows, Android, podstawy komunikacji sieciowej, budowa komputera ),
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, otwartość na współpracę.

oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, stacjonarną lub zdalną (po wdrożeniu),
  • 2 dni wolne, płatne w miesiącu,
  • szkolenia oraz dostęp do platform szkoleniowych,
  • bezpłatny dostęp do platformy językowej,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy po stażu,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon.

Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie