Pracownicy Rossmanna potrafią inspirować

Akcje w ramach Pozytywnie Zakręconych organizujemy od ponad siedmiu lat. Poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, niektórzy z nami odkryli swoje pasje, inni mogli już nam opowiadać o swoich sukcesach. Chcielibyśmy, żebyście i Wy mogli poznać bliżej, tych, którzy robią na nas ogromne wrażenie i nas motywują. Może i dla Was staną się inspiracją!

Pozytywnie Zakręcone dziewczyny - Sylwia Gładkojć i Agnieszka Maćkowska

Trudno znaleźć bardziej barwne Pozytywnie Zakręcone dziewczyny, niż one dwie – Sylwia Gładkojć (sklep 1344, Legnica) i Agnieszka Maćkowska (sklep 1384, Bydgoszcz), dwa tajfuny, gejzery energii i mistrzynie dostrzegania wyjątkowości w otaczającym świecie. Przedstawiamy Wam je razem, bo łączy je jeszcze..

Fotografia - Jakub Sznyr. Magazyn Łódź

Jakub Sznyr, Magazyn Łódź. Jego zdjęcia ilustrują większość naszych Pozytywnie Zakręconych wyjazdów górskich i wspinaczkowych. Są pełne koloru, życia, mają charakterystyczny dla Kuby styl. Ma oko do emocji, które wyłapuje również w czasie licznych podróży. Jego życie nie zawsze kręciło się wokół fotografii..

Joga - Tomasz Nowakowski. Dział Techniczny Centrala

Trudno było odszukać w pamięci, przy okazji jakiego wyjazdu Pozytywnie Zakręconych spotkaliśmy się pierwszy raz. Wybór był ogromny, bo Tomek z Zakręconymi biega, chodzi po górach, jeździ na windsurfing, nurkuje, szkoli się z udzielania pomocy (jest ratownikiem), uczestniczy w wyjazdach wspinaczkowych..

Bieganie, Triathlony - Damian Mirkut. Dział Logistyki

Damian Mikrut pracuje w Dziale Logistyki. W ciągu ostatnich 5 lat wziął udział w 53 startach biegowych i triathlonach, zajął 7. miejsce w kategorii wiekowej M20 Mistrzostw Polski, zajmuje miejsca na podium w klasyfikacjach i triathlonach. Na 1900 m pływania jego czas to 31:32 minuty, na 90 km jazdy na..

Wspinaczka - Aneta Grudzień. Sklep 665 w Miechowie

Anetę poznaliśmy na kursach wspinaczkowych. Dziewczyna petarda, pełna energii, taka, która nie usiedzi na miejscu, w domu też jest tylko chwilę, bo już się spakowała i zaraz jedzie. W schronisku w Dolinie Chochołowskiej przedstawiłam jej podobną osobowością Monikę, zostawiłam je na dwie minuty, kiedy..

Bieganie - Jakub Strzelecki. Magazyn Łódź

Jakub Strzelecki, Magazyn Łódź. Jak poznaliśmy Kubę? Przez nieprawdopodobną ilość kilometrów, jaką pokonuje każdego dnia, zliczaną w ramach naszej rywalizacji „AKTYWNY ROSSMANN” na Endomondo. Kuba trzy lata z rzędu wygrywa tę rywalizację, udaje mu się przejść i przebiec dwa razy tyle kilometrów, co osoba..

Zwierzolubne - Ola, Kasia, Asia

Każdą z nich poznaliśmy przy okazji Pozytywnie Zakręconych akcji, Olę Rytczak (Dział Księgowości) – na kursie fotografii, Kasię Rogacką (sklep 475, Wrocław) u Lokusza, gdzie poznawała jeździectwo naturalne, Asię Śmigaszewską (sklep 371, Busko) przy okazji organizowania wyjazdu konnego. Trzy różne miasta..

Triathlonista - Aleksander Lisowski. Dział Analiz Obrotu Towarowego

Aleksandra poznaliśmy przy okazji startów biegowych, dofinansowywanych przez naszą firmę. Zawsze tryskający energią, uśmiechnięty, z imponującą listą planów startowych. Chyba nikt z naszej firmy nie startuje, tyle co on, albo jeszcze tej osoby nie poznaliśmy. Człowiek pełen spokoju, pogody, mający..

Wojsko, sztuki walki, góry - Patrycja Hejnold. Sklep 580 Limanowa

Patrycję poznaliśmy na jednym z pierwszych Pozytywnie Zakręconych wyjazdów w góry. Oryginalna uroda (w kalendarzu Rossmanna z 2013 roku, jej zdjęcie ozdabia czerwiec), uśmiechnięta, fajna, z kondycją komandoski. Na szlaku sprawiała wrażenie, jakby to góry były jej największą pasją. Wieczorem, w trakcie..