Frequently Asked Questions – FAQ

1
W jakiej dokładnie lokalizacji znajduje się sklep?

Obecnie posiadamy prawie 1300 sklepów na terenie całego kraju. W dużych ośrodkach miejskich sklepów jest nierzadko kilkanaście – kilkadziesiąt. Tym samym każdy nasz Pracownik ma możliwość podjęcia pracy w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania.

Podczas rozmowy rekrutacyjnej prosimy Kandydatów, aby zaznaczyli preferowane przez Nich lokalizacje (np. dzielnice), w których chcieliby podjąć pracę. Wówczas – w miarę możliwości np. wolnych wakatów – dostosowujemy miejsce pracy do oczekiwań Kandydata.

2
Czy to jest umowa o pracę?

Tak, od pierwszego dnia wszystkich naszych Pracowników – bez względu na miejsce pracy – zatrudniamy na umowę o pracę. Zależy nam, by czuli się bezpiecznie w miejscu pracy. Jesteśmy też odpowiedzialnym i rzetelnym pracodawcą.

3
Czy to jest pełny etat?

Naszych Pracowników na stanowisku kasjera – sprzedawcy zatrudniamy na część etatu (najczęściej 3/4) z możliwością dopracowania większej liczby godzin – maksymalnie do pełnego etatu. Jeżeli Ktoś wyraża chęć pracy na mniejszą liczbę godzin, bo np. studiuje dziennie – również mamy możliwość zatrudnienia na mniejszy wymiar etatu.

4
Czy zatrudniacie studentów?

Tak, oczywiście. Studenci – studiujący zarówno dziennie, jak i zaocznie – stanowią sporą część naszych Pracowników. Cieszymy się, że chcą się uczyć i jednocześnie pracować i zależy nam, by dać Im taką możliwość.

Studenci studiujący w trybie zaocznym otrzymują od nas weekendy wolne na naukę, zaś studentom dziennym proponujemy pracę np. w systemie weekendowym.

5
Mam małe dziecko, czy to problem?

W naszych sklepach pracują najczęściej Panie, większość z Nich to Mamy. Jako firma stawiająca na wartości, takie jak rodzina, bezpieczeństwo, stabilizacja cieszymy się każdorazowo, gdy do naszego Zespołu dołącza Mama, która pragnie połączyć radość macierzyństwa i rozwój zawodowy.

6
Jakie są możliwości rozwoju?

W naszej firmie stawiamy na rozwój! Dbamy o to, by nasi Pracownicy mogli awansować, regularnie uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach, podejmować nowe, bardziej odpowiedzialne funkcje. Przygotowujemy dla nich centra oceny i rozwoju (Development Centre) oraz tworzymy indywidualne plany rozwojowe, by mogli doskonalić swoje umiejętności. Szczególnie ważnym jest dla nas transparentność ścieżki awansu, dlatego każdorazowo uruchamiamy dostępną dla wszystkich rekrutację wewnętrzną, w której może wziąć udział każdy z Pracowników.

7
Czy można palić?

W naszej firmie promujemy niepalenie. Ani w sklepie, ani w magazynie w trakcie godzin pracy niedozwolone są wyjścia na papierosa. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa, a dla naszych Pracowników staje się świetną okazją do zmiany przyzwyczajenia :)