Ambasadorzy Rossmanna


W 2019 roku swoje działania rozpoczęli Ambasadorzy Rossmanna. To studentki i studenci łódzkich uczelni, którzy przystępując do naszego programu zyskali możliwość zdobywania i rozwoju doświadczenia zawodowego w największej sieci drogerii w Polsce.
Jesteśmy przekonani, że zrealizujemy razem wiele ciekawych i innowacyjnych projektów.
Poznajcie naszych przedstawicieli z łódzkich uczelni:
 
 

Anna Stańczyk

Jestem…
studentką 1. roku studiów II stopnia na Politechnice Łódzkiej, wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej na kierunku Matematyka Stosowana oraz absolwentką na 6 (dosłownie!) studiów I stopnia na tym samym kierunku.
Z zamiłowania organizatorką, czego wyrazem jest wielokrotna pomoc przy organizacji wydarzeń Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Łódzkiej czy też Koła Nauk Aktuarialnych Politechniki Łódzkiej.
Moimi zainteresowaniami, w których staram się jak najaktywniej rozwijać są:
- analiza danych biznesowych oraz programowanie.
Moją największą pasją jest… poznawanie nowych kultur i miejsc, co uskuteczniam poprzez liczne podróże 😊
Hobby? No jasne! - Taniec (modern jazz, contemporary),
- Koło cyrkowe,
- Gimnastyka,
- CrossFit.

Ewelina Witkowska

W roku akademickim 2019/2020 rozpoczęłam studia drugiego stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
W roku 2019 ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika na Wydziale Nauk o Wychowaniu również na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje przyszłe życie zawodowe pragnę połączyć z obszarami, którymi bardzo się interesują, czyli finansami oraz logistyką. Należę do osób, które nie boją się wyzwań i z łatwością nawiązuję kontakty, co pomogło mi w zbudowaniu relacji z Biurem Karier Uniwersytetu Łódzkiego.
Na co dzień, oprócz studiowania, współpracuję z różnymi instytucjami organizującymi tematyczne wydarzenia oraz eventy.
Od listopada 2019 roku pełnię funkcję Ambasadora Rossmanna, dzięki czemu miałam możliwość promowania firmy w środowisku akademickim poprzez aktywny udział w dwóch wydarzenia: Targi Pracy Uniwersytetu Łódzkiego oraz Łódzkie Dni Informatyki.

Jakub Niedźwiedzki

Pasjonat Informatyki, studia inżynierskie ukończył w Centrum Kształcenia Międzynarodowego na Politechnice Łódzkiej na kierunku Computer Science, obecnie studiuje informatykę na wydziale EEIA Politechniki Łódzkiej.
Od ponad roku jest zaangażowany w realizowany przez Politechnikę Łódzką projekt komercyjny skanera 3D do zastosowań w robotach mobilnych, lądowych oraz latających. Od dwóch lat pełni funkcję wiceprezesa SKN Robotyków.
Jego główne zainteresowania obejmują metody sztucznej inteligencji - uczenie maszynowe, konwolucyjne sieci neuronowe
w zastosowaniach przetwarzania obrazu do nawigacji robotów autonomicznych.
Laureat ośmiu stypendiów finansowych, w trakcie studiów semestr mobilny spędził na DTU w Kopenhadze.

Marta Szczypińska

Jestem studentką drugiego roku logistyki na Politechnice Łódzkiej. W listopadzie zostałam prezesem Studenckiego Koła Naukowego Logistyki KAIZEN, z którym organizuję Konferencje Naukową Logistic Intelligence.
Najwięcej radości sprawia mi udział w koncertach ulubionych wykonawców. Muzyka daje mi wiele emocji, energii, ale także relaksuje
i odpręża.
W wolnym czasie gram w tenisa ziemnego i jeżdżę na rowerze.

Łukasz Pokrzywka

"Student Business and Technology, realizujący podwójny dyplom na Hochschule für Technik und Wirtschaft des Saarlandes oraz Politechnice Łódzkiej.
Były członek projektu studenckiego Generative Urban Small Turbine, który zwycieżył International Small Wind Turbine Contest 2017 oraz 2018.
Podczas studiów w Niemczech członek grupy badawczej w Laboratorium Energii Odnawialnych htw saar. Prywatnie realizujący swoje pasje związane z podróżowaniem.”