Ambasadorzy

 
 

Ambasadorzy Rossmanna


Ambasador Rossmanna to program skierowany do ambitnych i przebojowych Studentów łódzkich uczelni, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń związanych z employer brandingiem „pod okiem” profesjonalistów.
To rola idealna dla młodych osób chcących poznać branżę drogeryjną „od kuchni”. Dzięki naszemu programowi wybrani Studenci łódzkich uczelni rozwijają kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy.
Ambasador zajmuje się aktywną promocją firmy Rossmann na uczelni oraz w całym środowisku akademickim. Wraz z przedstawicielami firmy przygotowuje i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach uczelnianych takich jak wykłady na uczelniach czy wirtualne targi pracy. Wspiera również rekrutację na oferowane przez Rossmanna staże i praktyki. Korzystając z social mediów promuje Rossmanna oraz wydarzenia organizowane przez firmę. Ambasador Rossmanna stanowi swoisty „łącznik” między firmą a uczelnią i środowiskiem akademickim.
 

Co możesz zyskać będąc Ambasadorem Rossmanna?

Unikalne doświadczenie z zakresu employer brandingu zdobyte „pod okiem” profesjonalistów;
Poznajesz branżę drogeryjną „od kuchni”;
Uczestniczysz w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach;
Poznajesz pracowników Rossmanna z całej Polski;
Rozbudowujesz profesjonalną sieć kontaktów zawodowych;
Realizujesz ciekawe projekty – również autorskie;
Uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach;
Rozwijasz kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy;
Przeżyjesz niesamowitą przygodę:)

Pakiet Ambasadora Rossmanna:

Powitalny, bogaty pakiet kosmetyków składający się z produktów najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna;
Udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych;
Możliwość uczestniczenia w webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów.
 

Ambasadorki 2021

Iga Krautsztrung

Studentka kierunku Business and Technology w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej oraz kierunku International Management w La Rochelle Business School we Francji. Była przewodnicząca organizacji studenckiej IFE Sailing przy Politechnice Łódzkiej. Certyfikowana Specjalistka ds. Zarządzania Projektami (IPMA D).
Realizując staże w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych, zdobyła doświadczenie zarówno w przemyśle obronnym jak i branży consultingowej. Obecnie, wstąpiwszy w szeregi Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Szwajcarii, dokłada cegiełkę do odkrywania fundamentalnych praw natury.

Z zamiłowania – obieżyświat – zainspirowana odbytymi podróżami do 30 krajów na 4 kontynentach, marzy o rejsie dookoła świata.

Izabela Kruczek

Jestem studentką czwartego roku Business and Technology, realizującą program podwójnego dyplomu na niemieckiej uczelni Hochschule für Technik und Wirtschaft des Saarlandes oraz Politechnice Łódzkiej. Podczas studiów w Niemczech, byłam członkiem grupy badawczej w Laboratorium Energii Odnawialnych HTW Saar, opracowującej system przechowywania energii za pomocą sprężonego powietrza. Moje największe pasje to taniec, zwierzęta oraz podróżowanie.

Klara Bujak

Otwarta, komunikatywna, uśmiechnięta, nastawiona na realizację stawianych celów i pozytywnie zakręcona... - tak, to cała ja! Obecnie jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku zarządzanie ze specjalnością zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim. Tematyka związana z HR poznana na studiach licencjackich spodobała mi się na tyle, że postanowiłam kreować swoją ścieżkę kariery w tej branży. To właśnie Zespół firmy Rossmann obudził we mnie chęć doskonalenia swoich umiejętności, dlatego jestem w trakcie ukończenia Akademii Trenerów Biznesu. Swoją przyszłość chcę wiązać ze szkoleniami, employer brandingiem oraz organizacją eventów. Nie lubię siedzieć w miejscu, wolę działać i rozwijać się :)

Martyna Toszek

Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Prawo zatrudnienia - kadry i płace na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie pracuję w Dziale Rachunkowym, swoją karierę zawodową pragnę wiązać z pracą w kadrach. Poza celami zawodowymi uwielbiam czytać książki oraz kocham zwierzęta. W życiu najważniejsi są dla mnie rodzina i najbliżsi.