Wykonaliśmy niemal 500 badań profilaktycznych w ramach trzeciej edycji Mobilnego Miasteczka Zdrowia i Sportu w Rossmannie!

1 października 2021

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ – ZOSTAŃ .NET DEVELOPEREM

15 października 2021

Spotkanie z Mistrzem Świata w strefie coworkingowej Rossmanna.

Karaś_Buła_1
Spotkanie z Mistrzem Świata w strefie coworkingowej Rossmanna.

4 października, spotkaniem z Robertem Karasiem - aktualnym Mistrzem i Rekordzistą Świata na dystansie pięciokrotnego Iron Mana uroczyście zainaugurowaliśmy działalność, stworzonej wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim w budynku uczelnianej Biblioteki strefy co-workingowej Rossmanna.
Choć miejsce to mające służyć studentom do nauki, odpoczynku i spotkań z wyjątkowymi ludźmi zostało przygotowane już na początku tego roku to jednak czas pandemii mocno ograniczył jego funkcjonowanie.

Nastał jednak czas aby oficjalnie przekazać je studentom.
Ustanowienie raptem kilkanaście dni temu rekordu świata przez Roberta Karasia, który dystans 5 x Iron Man pokonał w czasie 67:58:01 było idealnym pretekstem aby to właśnie spotkaniem z tym wybitnym sportowcem otworzyć to wyjątkowe miejsce.
Pan Robert na spotkanie zatytułowane „Mój umysł. Moja siła” przybył w towarzystwie Bogusława Tołwińskiego - swojego pierwszego trenera, a zarazem przyjaciela.

Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się od naszych gości o metodach na przełamywanie kryzysów na trasie; o stosowanej diecie w sportach wytrzymałościowych; o metodach treningowych, planach na przyszłość i wielu, wielu innych aspektach powodujących, że Robert Karaś jest dzisiaj najlepszy na świecie!

#Rossmann
#UniwersytetŁódzki
#InspirująceSpotkania
#RobertKaraś
Buła_Kuaraś_2