Zamiast spotkania z laptopami…zostali Słowianami!

28 września 2021

Spotkanie z Mistrzem Świata w strefie coworkingowej Rossmanna.

15 października 2021

Wykonaliśmy niemal 500 badań profilaktycznych w ramach trzeciej edycji Mobilnego Miasteczka Zdrowia i Sportu w Rossmannie!

Miasteczko6
Wykonaliśmy niemal 500 badań profilaktycznych w ramach trzeciej edycji Mobilnego Miasteczka Zdrowia i Sportu w Rossmannie!

Tak jak w przypadku poprzednich edycjach tak i teraz pracownicy Rossmanna wraz z Rodzinami mieli możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań profilaktycznych. Nasz MEDBUS 22 września pojawił w Centrum Dystrybucyjnym w Grudziądzu, następnego dnia odwiedził Centralę oraz Centrum Dystrybucyjne w Łodzi, a finał edycji miał miejsce 24 września w Centrum Dystrybucyjnym w Pyskowicach.

W specjalnym mobilnym punkcie badań przygotowano 4 gabinety lekarskie. Nasi Pracownicy wraz z rodzinami mogli bezpłatnie skorzystać z rozbudowanego pakietu usług. Wykonywali oni m.in.: USG tarczycy, piersi, jamy brzusznej bądź jąder, badali poziom cholesterolu, trójglicerydów, glukozy, a także mierzyli ciśnienie. Organizatorzy przygotowali też usługi dla osób aktywnych. Każdy mógł wziąć udział w indywidualnych konsultacja trenerskich (analizowano też skład ciała) i otrzymać spersonalizowany program treningowy, rekomendacje dietetyczne, a także, wspólnie z trenerem, przeanalizować mobilność swoich stawów i mięśni.

Podczas trzech dni akcji wykonaliśmy łącznie blisko pół tysiąca badań i rozdaliśmy prawie 400 gift packów.

Miasteczko Zdrowia jest jednym z elementów skierowanej do pracowników kampanii Rossmanna #PoPierwszeLudzie.

#Rossmann
#MiasteczkoZdrowia
#PoPierwszeLudzie
#Badania
#Profilaktyka
Miasteczko2
Miasteczko3
Miasteczko4