Program Menedżerski dla Logistyki

13 lipca 2021

Bieg charytatywny z Bagdadu do Rzymu w ramach akcji „Przegoń raka dla dzieciaka”

26 lipca 2021

Pozytywnie ROSSbiegana Magda przegania raka dla dzieciaka!

Pozytywnie ROSSbiegana Magda przegania raka dla dzieciaka!
Nasza koleżanka – Magda Albigowska ponownie weźmie udział w niecodziennym wyzwaniu biegowym, by pomóc małym bohaterom walczącym z chorobami nowotworowymi.
To kolejne tego typu wyzwanie naszej koleżanki pracującej na co dzień w Dziale Sprzedaży Rossmanna. W minionym roku wraz z grupą przyjaciół pobiegli z Zakopanego na Hel, a podziwiający ich wyczyn kibice wpłacili na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z chorobą Nowotworową łącznie kwotę ponad 115 tysięcy złotych.

Jakie wyzwanie podejmą w tym roku, by zebrać fundusze na wsparcie leczenia najmłodszych?
Przeczytajcie co planują biegowi zapaleńcy:
„Już 24 lipca biegniemy z Bagdadu do Rzymu NIE PRZEKRACZAJĄC GRANIC POLSKI! Bo…dla nas niemożliwe nie istnieje!
Pokonamy 900 km w 7 dni o własnych siłach!
Chcemy swój czas, wysiłek, trud biegu w upale lub deszczu podarować dzieciom oraz zebrać pieniądze dla najmłodszych i dać im szansę na badania ratujące życie.
Robimy to aby pokazać jak ważna jest profilaktyka onkologiczna.
Beneficjentem naszej akcji jest Fundacja Iskierka, która od 2006 roku pomaga małym pacjentom onkologicznym z całej Polski.
Kochamy życie i wiemy, jak jest ono cenne. Wierzymy, że raka można pokonać! Co więcej, wiemy, że dzięki profilaktyce można go wyprzedzić, a tym samym nie dopuścić go do najmłodszych.
Dlatego naszym celem podczas tego biegu sztafetowego jest zebranie 100 000 zł na profilaktyczne badania przesiewowe USG w obrębie jamy brzusznej i pachwin”.

Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że w grupie jest siła, a POMAGANIE jest na stałe wpisane w nasze firmowe DNA!
Razem możemy więcej! Dlatego gorąco zachęcamy abyście dołączyli do zbiórki. Wspólnie udowodnijmy razem z tymi pozytywni biegaczami, że niemożliwe nie istnieje!

Link do zbiórki na rzecz Fundacji Iskierka: Zapraszamy