Cykl Inspirujących Spotkań z wyjątkowymi, ciekawymi i zarażającymi optymizmem ludźmi.

Już 21 kwietnia startują Akademickie Targi Pracy.

20 kwietnia 2021

Przyjdź i usiądź wygodnie – zostaniesz z Nami na dłużej!

27 kwietnia 2021

Cykl Inspirujących Spotkań z wyjątkowymi, ciekawymi i zarażającymi optymizmem ludźmi.

Cykl Inspirujących Spotkań_res
Od ponad trzech lat realizujemy w Rossmannie cykl Inspirujących Spotkań z wyjątkowymi, ciekawymi i zarażającymi optymizmem ludźmi.

W 2021 roku wróciliśmy w wersji online z mega dawką pozytywnej zakręconej energii, motywacji i inspiracji! Tegoroczne Inspirujące Spotkania zainaugurowaliśmy w przeddzień Dnia Kobiet spotkaniem z Dorotą Wellman – pełną radości, optymizmu i niespożytej energii dziennikarką, która opowiedziała o wartości rozwoju i udowodniła, że siła kobiet to nie jest pusty slogan. Jeśli Rossmann w tym roku jest kobietą, to nie mogliśmy rozpocząć inaczej!

Dwa tygodnie później Mateusz Kusznierewicz – dwukrotny medalista Igrzysk Olimpijskich w żeglarstwie utwierdzał nas w przekonaniu, ze sukces…ma swój początek w głowie!

W minioną niedzielę mieliśmy okazję spotkać się z Marcinem Prokopem, który podzielił się wskazówkami jak radzić sobie w świecie stającym się sumą rosnących niepewności. Spotkanie to było wyjątkowe, bowiem transmitowaliśmy je z oddanej niedawno do użytku strefy cowrokingowej stworzonej wspólnie przez Rossmanna i Uniwersytet Łódzki w bibliotece uczelni.

Wierzymy, że już niebawem tego typu wydarzenia w tym wyjątkowym miejscu będziemy organizować w formie tradycyjnej.