Mamy 1500 drogerii w Polsce!

Awanse w Logistyce.

11 lutego 2021

Zapraszamy do lektury wywiadu, którego udzielił Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmann Polska.

19 lutego 2021

Mamy 1500 drogerii w Polsce!

Hilton_RES
Mamy 1500 drogerii w Polsce!

13 lutego otworzyliśmy 1500. drogerię Rossmann w Polsce. Pierwszy sklep z naszym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. 1500. placówka również ma łódzki adres przy tej samej ulicy, pod numerem 157.

"Czasami słyszę, że Rossmann jest już na każdym rogu. Pobrzmiewa w tym pewne niedowierzanie, ciekawość: jak wy to robicie? Okres pandemii wykorzystaliśmy na rozwój: udało się nam zrealizować plan otwarć i przyspieszyć inwestycje w oczekiwane przez klientów jeszcze bardziej bezpieczne formy zakupów jak kasy samoobsługowe czy funkcja Rossmann GO"- mówi Prezes naszej firmy, Marek Maruszak.
I podkreśla: „Jednak najbardziej jestem dumny z tego, że mimo pandemii udało się nam utrzymać dotychczasowy poziom zatrudnienia i wynagrodzeń”.

W nowej drogerii, vis a vis jednego z symboli Łodzi tzw. Stajni Jednorożców, klienci mają do wyboru 12 tys. produktów, wyselekcjonowanych zgodnie ze światowymi trendami, jak zawsze w atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji są kasy samoobsługowe, posiadacze naszej aplikacji mogą tez skorzystać z Rossmann GO, czyli samodzielnego skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online (podpięta do telefonu kartą, blikiem czy przelewem).