Pozytywnie Zakręcony rok 2020.

SHOT, ZA SHOTEM…i tak przez cały rok!

21 grudnia 2020

PO GODZINACH w Rossmannie.

30 grudnia 2020

Pozytywnie Zakręcony rok 2020.

Pozytywnie Zakręcony rok 2020.


Końcówka roku to dobry czas na podsumowania. Choć 2020 dał nam wszystkim się mocno we znaki, to my, mimo wszystko możemy przekornie powiedzieć, że był to Pozytywnie Zakręcony rok :)

Od 8 lat w Rossmannie realizujemy dla pracowników największy w Polsce program rozwoju pasji pod nazwą „Pozytywnie Zakręceni”. Tylko od stycznia do początku marca zorganizowaliśmy 80 eventów tj. nauka jazdy na nartach i snowboardzie, warsztaty: kulinarne, artystyczne i modowe; wspólne wyjścia na kręgle. Czas pandemii nie spowodował, że zrezygnowaliśmy ze wspólnego odkrywania pasji. Zmieniliśmy jedynie sposób działania. Choć osobno to jednak nadal razem „spotykaliśmy” się, by kolekcjonować, często zupełnie nowe doświadczenia.

Od kwietnia do końca 2020 roku w 100 warsztatach tworzenia, m.in. lasów w słoiku, ekologicznych kosmetyków, ramek ze skandynawskim mchem, wytwarzania Makram i wielu innych udział wzięło 17174 osób!

W przyszłym roku jeśli tylko będzie to bezpieczne, najszybciej jak to możliwe wrócimy do odkrywania pasji podczas tak lubianych przez naszych pracowników weekendowych wyjazdów.
Z pozytywnym nastawieniem czekamy na zakręcony rok 2021.