Przebiegli 750 km, by „przegonić raka dla dzieciaka”!

Wygrywamy w rankingu Google Maps!

28 lipca 2020

Dziękujemy jak umiemy!

28 sierpnia 2020

Przebiegli 750 km, by „przegonić raka dla dzieciaka”!

W miniony piątek nasza Pozytywnie Zakręcona Magda Albigowska pracująca na co dzień w Dziale Sprzedaży, wraz z niesamowitą ekipą biegaczy z One Team One Dream szczęśliwie ukończyła pięciodniową sztafetę biegową z Zakopanego na Hel.

12-osobowa drużyna biegaczy to prawdziwi herosi. Wygrali z własnymi słabościami, bólem, wymówkami, głosem w głowie, który mówił, że jest gorąco, że może lepiej odpuścić. Wygrali dla tych, którzy toczą najtrudniejszą walkę jaką można sobie wyobrazić. Wygrali dla dzieci z chorobą nowotworową. Dla dzieci, którym nie brakuje woli walki, a czasem brakuje tego, czego zabraknąć nigdy nie powinno...Pieniędzy na terapie, nowoczesne leki, rehabilitacje. Mimo, że sztafeta dobiegła mety, zbiórka nadal trwa i każdy z nas może dołączyć do armii tych, którzy wesprą młodych wojowników na polu walki.

Magda, dziękujemy, że swoim zaangażowaniem, determinacją i nieprawdopodobnym wyczynem sportowym nie tylko wspomagasz najbardziej potrzebujących ale też dostarczasz niesamowitych chwil wzruszeń i pozytywnych emocji. Jesteś wielka!

Link do zbiórki: