Rossmann z prestiżowym certyfikatem bezpieczeństwa!

Pozytywnie Zakręcona Magda startuje w sztafecie na 750 km!

24 lipca 2020

Wygrywamy w rankingu Google Maps!

28 lipca 2020

Rossmann z prestiżowym certyfikatem bezpieczeństwa!

Nasza firma otrzymała prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa oparty na wyjątkowo wymagającej normie ISO 45001. Audytu bezpieczeństwa pracy w Rossmannie dokonała międzynarodowa, specjalistyczna firma DEKRA, która oceniła w tym zakresie wiele obszarów naszej działalności.
Przyznany certyfikat jest uwieńczeniem kilkumiesięcznych prac wdrożeniowych. ISO 45001 to najbardziej wymagająca norma określająca bezpieczeństwo i higienę pracy w przedsiębiorstwach:

- W porównaniu do normy wcześniej spełnionej normy OHSAS 18001, ISO 45001 kładzie większy nacisk na udział pracowników w procesie rozwoju Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy i wymaga zarządzania ryzykiem w szerszym kontekście, biorąc pod uwagę wszystkie strony zainteresowane np. Dostawców, czy Klientów, w otoczeniu biznesowym przedsiębiorstwa, co przekłada się na optymalizację zarządzania całą firmą – tłumaczy Izabela Laskowska, Kierownik Działu BHP w Rossmannie.

Uzyskanie tak prestiżowego certyfikatu jest zobowiązaniem dla wszystkich osób zatrudnionych w Rossmannie do szczególnej dbałości o bezpieczeństwo w pracy i bezwzględnego przestrzegania obowiązujących w tym zakresie wytycznych.