Pozytywnie Zakręcona Magda startuje w sztafecie na 750 km!

Do startu…gotowi…STAŻ!

22 lipca 2020

Rossmann z prestiżowym certyfikatem bezpieczeństwa!

28 lipca 2020

Pozytywnie Zakręcona Magda startuje w sztafecie na 750 km!

To dzięki Wam, ROSSbieganym pracownikom możemy z dumą pisać, ze jesteśmy najbardziej ROSSbieganą firmą w Polsce! Pozytywnie Zakręceni mają nie tylko głowy otwarte na nowe doświadczenia ale i wielkie serca. Wielką dumą napawa nas fakt, że oprócz udziału w naszych wydarzeniach bierzecie udział w niezwykłych przedsięwzięciach.
Z pasji, otwartości, empatii, wiary w siebie i innych rodzą się nie niesamowite projekty. Takie jak ten realizowany przez grupę fantastycznych ludzi z One Team, One Dream:
750 km w 5 dni - biegiem!!!

Z Zakopanego na Hel aby zdobyć 150 000 zł na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową!
Przegoń raka dla dzieciaka!

Pod taką właśnie nazwą 17 sierpnia 2020 roku startuje ultra sztafeta ze stolicy Tatr.
Celem tego wydarzenia jest zebranie środków dla Fundacji NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ (www.naratunek.org).
Pieniądze przeznaczone będą na kosztowne nierefundowane leki i terapie.

Jedną z osób biorących udział w tym biegu jest nasza Pozytywnie Zakręcona Magdalena Albigowska! Magda ma już za sobą kilka zrealizowanych, bardzo zakręconych wypraw biegowych. Ukończyła m.in. Ultramaraton w Izraelu na dystansie 50 km brzegiem morza; pokonała 100 km dystans na trasie ekstremalnego biegu Runmageddon Kaukaz, ukończyła dwie edycję Triady – górskiego biegu na dystansie 54 km, a w listopadzie zamierza pokonać dystans 180 km…w Nepalu. O biegowej pasji, innych aktywnościach i pozytywnym nastawieniu do życia Magdy przeczytacie w jesiennym wydaniu „Co słychać?”.

Zachęcamy Was gorąco nie tylko do kibicowania i trzymania kciuków, ale również do aktywnego wpierania akcji. Pokażmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!

O AKCJI: https://naratunek.org/przegon-raka-dla-dzieciaka-przebiegniemy-dla-dzieci-cala-polske/
JAK MOŻESZ POMÓC?

Pomóc możesz na kilka sposobów: Najmocniej jak potrafisz trzymając kciuki za maluchy walczące z chorobą; kibicując na trasie tym fantastycznym biegaczom oraz wpłacając symboliczną chociaż kwotę na rzecz Fundacji: https://naratunek.org/wplacam/?target=30857

KTO BIEGNIE?
One Team, One Dream... www.facebook.com/oneteamonedreampoland/

Zebraliśmy team 12 osób i postanowiliśmy, że pobiegniemy z serca gór na najdalej wysunięty punkt północnej Polski dla dzieci.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy poznali się “w biegu” i których połączyła realizacja wspólnych pasji. Ekstremalne wyjazdy m.in. Kaukaz czy Sahara nie są nam obce, tak jak upór, siła, wsparcie i chęć przeżycia kolejnych przygód.

Wiemy i rozumiemy, co to znaczy mierzyć się z przeciwnościami i dążyć do celu. Utworzyliśmy aktywną grupę ONE TEAM, ONE DREAM, by teraz ten wysiłek, czas i zaangażowanie w 100% podarować dzieciom walczącym z rakiem. Dlatego będziemy biec w upale, w deszczu, po zmroku, nie szukając ułatwień czy skrótów, aby zebrać minimum 150 000 zł.

DO BIEGU!
Chcemy pomóc, dać innym coś od siebie w ważnym celu! Żeby nie było łatwo to ustawiliśmy poprzeczkę wysoko: 750 km do pokonania - trasa Zakopane - Hel, ale tylko w 5 dni!

GOTOWI?
Jesteście gotowi pomóc? Każda wpłata, nawet najmniejsza, to prawdziwa, realna pomoc! Liczymy na każdy gest i każdą złotówkę. Przegoń raka dla dzieciaka! Zróbmy to razem!

START!
Na starcie meldują się pozytywni szaleńcy, którzy sami ponadprzeciętnie kochają życie i chcą ratować życie innych.
To co JESTEŚCIE Z NAMI ??

#NaRatunek
#OneDreamOneTeam
#PozytywnieZakręceni