„Pomagamy jak umiemy” z nagrodą Love Cosmetics Awards 2019

Rossmann to My

13 marca 2019

ROSSbiegani – 17. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

4 lipca 2019

„Pomagamy jak umiemy” z nagrodą Love Cosmetics Awards 2019

Otrzymaliśmy nagrodę Love Cosmetics Awards 2019 w kategorii Firma Odpowiedzialna Społecznie za program "Pomagamy jak umiemy". Love Cosmetics Awards to konkurs serwisu WirtualneKosmetyki.pl. W tym roku odbyła się jego pierwsza edycja.
„Pomagamy jak umiemy” to największa akcja społeczna w branży kosmetycznej. W ciągu ostatnich dwóch lat przekazaliśmy pomoc o łącznej wartości 8,5 mln zł. W tym roku dorzucimy do tego kolejnych 5 mln zł.
Jednym z najważniejszych aspektów programu jest jego lokalność. Pracownicy naszych sklepów wskazują lokalnie działające organizacje, np. schroniska, fundacja, domy pomocy społecznej czy samotnej matki. Sam sposób pomagania też jest niezwykle łatwy.
Wystarczy robiąc zakupy w Rossmannie zeskanować swój indywidualny kod z aplikacji RossmannPL. I tyle Także każdy z nas dorzuca swoją cegiełkę do puli środków dla danej organizacji.
Tegoroczna, trzecia edycja jest największą pod kątem ilości zgłoszonych organizacji. Jest ich 250 i do każdej z nich z końcem roku zawieziemy towary, które sobie z naszego asortymentu wybiorą.